Hakkımızda

TARİH ’nin başı itibariyle resmi kuruluşunu tamamlayan FAVORİ Burger 40 yıllık et ve gıda tecrübesini sizlerden aldığı destek ve cesaret ile günümüze taşımak için bugün ilk adımı attı.

40 yıllık et tecrübesi ile geçmişin lezzet ve kültürünü bugünün ihtiyaç ve beklentileri ile birleştiren Favori Burger, yıllardır yaptığı ar-ge çalışmaları sonucu sunum ve tadı birleştiren lezzetlerini sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.

Bu bağlamda,Favori Burger ailesi olarak, siz değerli müşterilerimizi helal, kaliteli ve bütçe dostu ürünlerimiz ile buluşturmayı hedefliyor; hijyenik, güler yüzlü ve dost meclisi restoranlarımız ile şimdilik İstanbul, tüm dünyada sizler ile buluşmayı hayal ediyoruz.

Yemediğimiz hiçbir ürünü satmıyoruz. Kullandığımız tüm malzemelerin sağlıklı, hijyenik ve helal olması konusunda azami dikkat ve çaba sarf ediyoruz.

Damak tadınıza uygun lezzetleri oluşturmak, lezzet ile beraber hayatınıza mutluluk katmak ve bu mutluluğun bir parçası olabilmek için yanınızda duruyoruz.

Bu yolda tüm dünya mutfaklarını takip ediyor Ar-ge ekimiz ile beraber durmadan bıkmadan yeni lezzetler üretmek için çalışıyoruz. Sizler için etin en kaliteli halini seçerek kendi özel soslarımız ile harmanlıyoruz. Bu ürünlerimizi ustalarımızın,şeflerimizin maharetli ellerine teslim ediyor ve siz değerli müşterilerimizin damak tatlarıyla tamamlıyoruz.

Bu hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için her gün yeni bir aşkla güne başlıyor, tüm çalışanlarımız ile sizi misafir edeceğimiz saatleri ip ile çekiyoruz.

Vizyonumuz


Burger olarak, 40 yıllık et ve gıda tecrübemizle, geçmişin lezzet ve kültürünü günümüzün beklentileri ile birleştirerek,burger sektöründe gerek lezzet gerek hijyen ve sunum açılarından müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak;

Sağlam bir iletişim ile müşterimizle aramızda duygusal bir bağ oluşturmak ve istisnasız müşteri memnuniyeti sağlamak;

Yurt içi ve yurt dışında Burger zincirini büyüterek sektörümüzde dünyanın en iyileri arasında yer almaktır.

Misyonumuz


Favori burger sektöründe dünyanın en iyileri arasına girerek FAVORİ Burger’i bir dünya markası yapmaktır.